Assasin's Creed IV: Black Flag'ın Çıkış Tarihi Belli Oldu - Teknofeed.COM

Assasin’s Creed IV: Black Flag’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

 Assasin’s Creed IV: Black Flag’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu
Okunuyor Assasin’s Creed IV: Black Flag’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Aksiyon-macera oyunu tutkunlarının çıkış zamanını dört gözle beklediği, Assasin’s Creed serisinin yeni üyesi olacak olan Assasin’s Creed IV: Black Flag‘ın çıkış tarihi yapımcılar tarafından açıklandı.

assassin’s-creed

Özellikle kendi özel hayranlarının merakla beklediği oyun Assasin’s Creed IV: Black Flag’ın çıkış tarihinin duyurusu yapımcı firma Ubisoft tarafından yapıldı. PS3, Xbox 360 ve bunlara ek olarak yeni nesil PS4, Xbox One, Wii U oyun konsolları için raflarda yerini olacak olan oyunun PC platformu için de karşımıza çıkacağı söylentiler arasında yer alıyor. Şimdiki nesil oyun konsolları olan PS3 ve Xbox 360 için çıkış tarihi 1 Kasım olarak belirlenen AC4’e, yeni nesil PS4, Xbox One ve Wii U konsolları için farklı bir çıkış tarihi belirlendi. 22 Kasım’da yeni nesil konsollar için karşımıza çıkacak olan oyun için aynı zamanda bir trailer videosu da yayınlandı. Bu trailer bizi oyunun hikayesinden tutun, karakterler ve grafik motoruna kadar bizi bilgi sahibi yapmayı başarıyor.
Video’yu aşağıdan izleyebilirsiniz:

http://bit.ly/1bx3eDG

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans Android'e Adım Atıyor başlıklı makalemizde android, clash of clans ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın