arama

Assassin’s Creed Odyssey İçin Oynanış Videosu Yayınlandı

Ubisoftun yeni çıkacak oyunu Assassin's Creed Odyssey için yeni bir oynanış videosu yayınlandı, iyi seyirler...
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Sercan Aktay Sercan Aktay

Geleneksel E3 2018 kapsamında biliyorsunuz ki çoğu oyun firması yeni oyunlarını bomba gibi duyurmuştu. En çok ilgi çeken tanıtımlar her zaman devam oyunlarını olmuştur, bunlardan en önemlisi tabi ki Assassin’s Creed serisinin devam oyunu olan Assassin’s Creed Odyssey bomba gibi tanıtım videosu ile oyun severlere duyurulmuştu. Origins oyununun devamı olarak geliştirilen Odyssey 5 Ekim 2018‘de PC, PS4 ve Xbox One platformu kullanıcıları ile buluşacak.

Assassin’s Creed‘in devam oyunu olan Odyssey ile Antik Yunan zamanlarında yolculuk yapacağız. Bu oyunda büyük bir yeniliğe imza atacak olan Ubisoft, oyun içerisinde iki ana karakter oluşturmuş durumda ve dilediğimiz zaman bu karakterler arasında geçiş yapabileceğiz, bu sayede daha çok görev ve daha çok sistematik suikastlar yapabileceğiz anlamına geliyor. İki karakter haricinde de bir yenilikten daha söz etmek gerek; Artık oyuna kendi düşüncelerimiz ile yön vererek gerekli yerlerde diyalog seçimleri karşımıza çıkacak. Bu seçimlere bağlı olarak oyunun gidişatını tamamiyle değiştirebileceksiniz. Kısacası karakterinizin kaderini siz belirleyeceksiniz.

İşte 16 dakikalık oynanış videosu

Yukarı izlediğiniz videoda gizlilik ön planda olduğunu göreceksiniz, ve Assassin’s Creed: Black Flag ile hayatımıza giren deniz savaşlarının bu oyunda yer alacağını görmekteyiz. Oynanış dinamiklerine baktığımızda ise Origins’ten pek farkının olmadığını görüyoruz. Bu da oyuna alışmanız için pek bir süre geçmeyeceği anlamına geliyor diyebiliriz. Oyun yapımcıları Assassin’s Creed Odyssey oyununda serinin en büyük haritasını tasarladıklarını da E3 2018 kapsamında oyunculara bahsetmişti. Fakat bu haritanın büyük bir bölümü denizle kaplı olacak gibi. Sonuç olarak güzel bir devam oyunu bizleri bekliyor gibi.

benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER