ASUS Transformer Book T100 ile tanışın - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

ASUS Transformer Book T100 ile tanışın

 ASUS Transformer Book T100 ile tanışın
Okunuyor ASUS Transformer Book T100 ile tanışın

ASUS’un “We Transform” ürünlerinden olan ASUS Transformer Book T100 19-20 Nisan tarihleri arasında Marmara Forum’da kullanıcılarla buluştu. ASUS Transformer Book T100 standının sonraki durakları, 26-27 Nisan tarihleri arasında Forum İstanbul ve 3-4 Mayıs tarihleri arasında Buyaka alışveriş merkezleri olacak. Bu tarihler arasında ASUS standını ziyaret eden kullanıcılar, “We Transform” ürünleri arasında tanıtımı yapılan ASUS Transformer Book T100 için hazırlanan standda detaylı bilgi alabilecek ve ürün için hazırlanan devasa maketi yakından inceleyebilecek.

ASUS Transformer Book T100
Transformer Book T100 – rahatça taşınabilen dizüstü bilgisayar ile tablet bir arada

ASUS Transformer Book T100, 10.1 inç, Intel® Atom™ “Bay Trail” dört çekirdek işlemci ve tek başına Windows 8.1 tablet olarak kullanılabilen ayrılabilir HD ekranıyla ultra portatif bir cihaz. Pürüzsüz tasarımı ve sağlam yapısıyla Transformer Book T100, sadece 1,07 kg ağırlığıyla en hafif ultra portatiflerden biri olmakla kalmıyor, aynı zamanda 10 inç tabletler arasında 550 gr ile en hafiflerden biri.

Bir önceki yazımız olan LinkedIn ağı, 300 Milyon kullanıcı sayısına ulaştı başlıklı makalemizde LinkedIn, LinkedIn 300 milyon kullanıcıya ulaştı ve LinkedIn ağı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın