Avea'dan Bal tadında Kampanya - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Avea’dan Bal tadında Kampanya

 Avea’dan Bal tadında Kampanya
Okunuyor Avea’dan Bal tadında Kampanya

Avea’dan yepyeni “Bal Kampanyası”

Şimdi 7’den 70’e tüm faturasız Avealılar hem konuşuyor, hem mesajlaşıyor hem de internette rahat rahat geziyor!

Sadece 20TL’ye her yöne 250 dakika, her yöne 250 SMS, 250 MB internet ya da sadece 30 TL’ye her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS, 500 MB internet.

İster SMS gönder kayıt ol ister Avea Bayilerinden hattına yükle, faturasız Avealı olmanın avantajlarını kaçırma!

Detaylar

  • Paket kapsamında sunulan SMS, internet ve dakikaların kullanım süresi paket tanımlandıktan sonraki 30 gündür, 30 gün sonunda kullanılmayan haklar silinecek devretmeyecektir.
  • Paket kapsamındaki hakların 3. şahıslara transferi mümkün olmayacaktır.
  • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimi kendi tarifenizin üzerinden ücretlendirilecektir. Paket kapsamındaki internet faydası bitirildiği zaman ise her hangibir bir internet hediyesi/paketiniz yoksa, 30 günlük paket kullanım periyodunda 0,05TL/MB ile ücretlendirilir.
  • Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar ve SMSler sadece yurt içi yönüne geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz dakikalar 444’lü numaraları, Özel servis numaralarını, Kıbrıs ve yurt dışı aramalarını kapsamamaktadır.
  • Paketlerdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
  • Bu paketlerle birlikte başka dakika, SMS ve internet paketlerimizden de faydalanabileceksiniz.
  • Paketten kalan haklarınızı 2070 kısa numarasına Bal 250 Paketi için KALAN 250, Bal 500 Paketi için ise KALAN 500 yazıp SMS göndererek ücretsiz sorgulayabilirsiniz.
  • Paketler SMS kanalı ile paket ücreti bakiyeden düşülerek ya da Avea Bayilerinden kredi kartı ya da nakit ödeme ile satın alınabilecektir. Paketler hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

AVEA BAL KAMPANYASI ÜCRETLENDİRME

Avea Kampanyası Hakkında detaylı bilgi için tıklayınız

bu bir bilgilendirme amaçlı hazırlanan makaledir, reklam değildir.

Bir önceki yazımız olan Turkcell'den Aylık 10 TL ye HTC ChaCha başlıklı makalemizde htc chacha 10tl, turkcell ve turkcell cihaz kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın