Battlefield Hardline'ın Çözünürlük Bilgileri Belli Oldu - Teknofeed.COM

Battlefield Hardline’ın Çözünürlük Bilgileri Belli Oldu

 Battlefield Hardline’ın Çözünürlük Bilgileri Belli Oldu
Okunuyor Battlefield Hardline’ın Çözünürlük Bilgileri Belli Oldu

Geliştirici firma Visceral Games, çıkış tarihine az bir zaman kala Battlefield Hardline‘ın çözünürlük ayrıntılarını oyun dünyasıyla paylaştı.

battlefield-hardline

Polisler ve Soyguncular’ın savaşını tema olarak edinen Battlefield Hardline’ın çıkışı için geri sayım başladı. Çıkış yapmasına günler kala yapımcı firma ise oyunculara oyunla ilgili bilgiler vermeye devam ediyor. Yapılan son açıklama ise, çözünürlükle alakalı. Battlefield 4’te olduğu gibi, Visceral Games oyunun PlayStation 4 sürümünün çözünürlüğünü yine Xbox One’a oranla daha yüksek tutmuş durumda.
Kendisine Twitter üzerinden oyunun çözünürlüğüyle ilgili sorulan soruya “Xbox One’da 720p, PlayStation 4’te 900p” cevabını veren firma PS4 kullanıcılarını fazlasıyla mutlu etti.
Ek olarak Battlefield Hardline’ın 17 Mart‘ta Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4, ve PC için piyasada olacağını hatırlatmakta yarar var.

Bir önceki yazımız olan Football Manager 2015, PlayStore'da Ön Siparişe Sunuldu başlıklı makalemizde football manager 2015, futbol ve menajer hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın