Teknoloji Blogu

BBM, Android’e Yarın Geliyor

0

blackberry-logo

Kanadalı akıllı telefon üreticisi BlackBerry‘nin kendi cihazları için geliştirdiği ve BlackBerry kullanıcılarının aralarında mesajlaşma özelliği sunan BBM uygulaması yarın Android‘e geliyor. Geçtiğimiz günlerde iOS versiyonunu Apple’a gönderen şirket, bugün Twitter aracılığı ile yayınladığı mesajda 21 Eylül‘ü işaret ediyor.

BBM, kişiler arasında mesajlaşma ve görüntülü sohbet özelliği sunarken rakiplerine oranla geride kalsada kullanıcılarının BlackBerry’yi tercih etme sebeplerinden birisiydi. Görünüşe göre BlackBerry bu hamlesiyle BBM ve BlackBerry’yi daha fazla kişiye duyurmayı hedefliyor ancak başarılı olup olmayacağını zaman gösterecek.

Bir önceki yazımız olan Büyük Ekranlı BlackBerry Z30 Duyuruldu başlıklı makalemizde blackberry, blackberry 10.2 ve blackberry 5 inç hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et