Teknoloji Blogu

Beats Kulaklıklar Apple Store’da Yerlerini Aldı

0

Beats Electronics şirketini 3 Milyar dolar ile satın alan Apple, şirketin bir çok kulaklık modelinin satışına başladı. Apple Mağazaları ve Apple Online Mağazalarda yerini alan Beats kulaklıklar, fiyat açısından piyasaya oranla biraz daha uygun.

apple-beats-satislari

Apple’ın tarihinde ki en önemli satın alımlardan bir tanesi olan Beats, artık Apple Store’lar da sıkça göreceğimiz ürünler olacak. Özellikle bu satın alımdan sonra akıllarda “acaba iPhone 6’da Beats kulaklık yer alacak mı?” sorusu oluşmuşken, şirketin bu konuda sessizliğini sürdürmesi merakları arttırıyor.

Apple’ın EarPods kulaklığında da 25 TL’ye varan bir indirim olduğunu da belirtelim. Beats kulakları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL