Beats Kulaklıklar Apple Store'da Yerlerini Aldı - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Beats Kulaklıklar Apple Store’da Yerlerini Aldı

 Beats Kulaklıklar Apple Store’da Yerlerini Aldı
Okunuyor Beats Kulaklıklar Apple Store’da Yerlerini Aldı

Beats Electronics şirketini 3 Milyar dolar ile satın alan Apple, şirketin bir çok kulaklık modelinin satışına başladı. Apple Mağazaları ve Apple Online Mağazalarda yerini alan Beats kulaklıklar, fiyat açısından piyasaya oranla biraz daha uygun.

apple-beats-satislari

Apple’ın tarihinde ki en önemli satın alımlardan bir tanesi olan Beats, artık Apple Store’lar da sıkça göreceğimiz ürünler olacak. Özellikle bu satın alımdan sonra akıllarda “acaba iPhone 6’da Beats kulaklık yer alacak mı?” sorusu oluşmuşken, şirketin bu konuda sessizliğini sürdürmesi merakları arttırıyor.

Apple’ın EarPods kulaklığında da 25 TL’ye varan bir indirim olduğunu da belirtelim. Beats kulakları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Microsoft'un 1994 Yılında ki Web Sitesini Merak Ettiniz mi? başlıklı makalemizde 1994 Microsoft Web Page, manşet ve microsoft hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın