Beklenen Gün Geldi Bu Gece İtibariyle Reklam Yok - Teknofeed.COM

Beklenen Gün Geldi Bu Gece İtibariyle Reklam Yok

 Beklenen Gün Geldi Bu Gece İtibariyle Reklam Yok
Okunuyor Beklenen Gün Geldi Bu Gece İtibariyle Reklam Yok

Teknoloji diyoruz, bilgisayarlar diyoruz, akıllı telefonlar diyoruz, hemen hemen herkesin sahip olduğu teknolojik ürünler ve bunlar üzerinden yapabildiğimiz en önemli şey ney? İletişim ve sosyal ağ. Ve firma sahipleri veya marka sahipleri bunu kullanmak isteyerekten bizleri adeta sms yağmuruna tutuyorlar. Günde sayısız sms tanımadığım kullanmadığım bir sürü markadan sms veya bildirim almak artık sinirlerimi bozmuştu ve etrafıma baktığımda herkes bundan şikayetçiydi.

reklam-sms-devri-bitiyor

Bu gece itibari ile artık izinsiz mesaj atılamayacak 30 Nisan 2015 sabahı ile bir sürü firmadan veya üye olduğum bir kaç siteden mesajlar gelmeye başladı son olarak artık ortak soru şu : “Binlerce faydalı ve sizin için seçtiğimiz ürünlerden kampanyalardan faydalanmak için bu linke tıklayın…”

30 Nisan ile bir çok uygulamanızı veya bildirim gelen site üyeliklerinizden profil ayarlarınıza girerseniz sms veya e-posta almak istemiyorum seçeneğine tıklarsanız bir daha reklam mesajı almazsınız.

Yüzlerce mesaj alıyorum “Yüce bunu nasıl kapayacağız, nasıl engelleyeceğiz…” yarından itibaren rahatsız edilmeyeceğiz, bunu son olarak tan hatırlatmak istedim, neleri ve nasıl yapacağımızı anlamışsınızdır umarım. Hala istemediğiniz takdirde mesaj alıyorsanız hakkınızı aramanızı tavsiye ederim, onaylamadığınız mesaj için firmalara 50 bin TL ceza gelecek. Yardımcı olabileceğim zaman iletişime geçerseniz elimden geldiğince yardımcı olurum.

Bir önceki yazımız olan Fırsat Kaçmadan İndirin ve Siz de Hopi'nin Avantajlarından Faydalanın başlıklı makalemizde app store, boyner ve hopi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın