Beşinci Nesil iPad Ne Zaman Tanıtalacak - Teknofeed.COM

Beşinci Nesil iPad Ne Zaman Tanıtalacak

 Beşinci Nesil iPad Ne Zaman Tanıtalacak
Okunuyor Beşinci Nesil iPad Ne Zaman Tanıtalacak

apple-logo

Apple‘ın tablet piyasasına yön veren cihazı iPad, tablet sektörünün en gözdesi cihazlarından. iOS 7 ile birlikte ”Yeni cihaz gelicekmi?” soruları dolaşmaya başlamışken DigiTimes‘ın yeni iPad’i Eylül ayında tanıtabileceğini açıkladı.

Özellikle dördüncü nesil ve üçüncü nesil iPad’ler de iPad 3‘ü piyasaya sürdükten sonra iPad 4‘ü satışa çıkaran Apple’a büyük tepkiler geldikten sonra tereddüt yaşayan kullanıcılar, iPad 4’ü kuşkuyla satın almışlardı. Şimdi ise 5. nesil iPad‘i merakla bekler oldular.

ipad-4-tablet

Sadece ne zaman piyasaya sürüleceğini tahmin etmeyen DigiTimes aynı zamanda 5. nesil iPad’in bir özelliğini de açıkladı. iPad’in 9.7 inç ekran boyutunda geleceğini ancak iPad’in çerçevesinin daha küçük olacağını düşünüyor.

Ayrıyetten piyasaya sürülecek 5. nesil iPad’in iOS 7 ile gelecek olduğundan dolayı Apple’ın ilk etapta iOS 7’yi tamamlayıp piyasaya sürecektir, tablet almayı düşünen kullanıcılar Sonbaharı beklemesini tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Yandex'ten Ramazan'a Özel Sayfa başlıklı makalemizde diyanet imsak vakitleri, iftara kaç saat kaldı ve yandex hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın