Teknoloji Blogu

Bimeks’den yeni satın alım: Darty Türkiye

0

bimeks-darty-logo

Bir Türk firması olan Bimeks, geçtiğimiz aylarda bünyesine kattığı ElectroWorld Türkiye’den sonra şimdide Darty‘nin Türkiye yapılanmasını satın aldı. 

Türkiye’de isim yapmış küçük teknoloji marketlerini bir bir satın alan şirketler, geçen ayda Media Markt – Saturn ortaklığınca tek el olup Media Markt çatışında toplanmışlardı. Bimeks ise şimdide Darty’nin Türkiye yapılanmasını satın alarak toplamda 28 Mağazası olan Darty Türkiye’yi kendi yapılanması içerisine katmış oldu. Şuan için Darty Türkiye’nin kaça satıldığı ve Bimeks mağazalarına dönüşecekmi soruları henüz yanıt bulmuş değil.

Bir önceki yazımız olan Turkcell’den esnafa “Ücretsiz Sipariş Hattı” başlıklı makalemizde manşet, Selin Kocabaş ve turkcell hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et