Teknoloji Blogu

BlackBerry, Android Konusunda Güveni Elden Bırakmayacak

0

Kanada kökenli akıllı telefon üreticisi BlackBerry, önümüzdeki aylarda Android işletim sistemine geçiş yapacak. Uzun yıllardan beri kendi işletim sistemini kullanmakta olan BlackBerry, son yılların en popüler işletim sistemi Android’e geçiş yapacağını açıkladı.

blackberry-ve-android-haber

En son BlackBerry OS 10’u geliştiren BlackBerry, artık Android işletim sistemli cihazlarda geliştirecek. Çoğunlukla iş dünyasının kullandığı BlackBerry, Apple gibi bilgi güvenliği konusunda en iyi firmalardan bir tanesi. Veri güvenliği konusunda ciddi davranan şirket, Android işletim sisteminin açık kaynak kodlu olmasından dolayı veri güvenliği konusunda endişeli davranıyor.
Şirketin CEO’sunun CNBC’de verdiği röportajda “BlackBerry’nin en güvenli telefon” olduğu ve Android içinde önemli güvenlik önlemlerini alacaklarını belirtti. BlackBerry’nin yeni Android’li akıllı telefonu, yüksek ihtimal sadece dokunmatik ekrandan ibaret olacağı düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan Instagram Güncellendi, Konumsal Arama Gibi Özellikler Eklendi başlıklı makalemizde Instagram Güncellendi, Instagram kişiler keşfet ve Instagram konumsal arama hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et