BlackBerry Z3 ve Q20 Duyuruldu - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

BlackBerry Z3 ve Q20 Duyuruldu

 BlackBerry Z3 ve Q20 Duyuruldu
Okunuyor BlackBerry Z3 ve Q20 Duyuruldu

Barselona’da gerçekleşmekte olan Mobil Dünya Kongresi kapsamında bir çok firma yeni cihazlarını tanıtmaya devam ediyor. Kanadalı bilişim şirketi BlackBerry, geçtiğimiz yıl Foxcoon ile yaptığı anlaşma doğrultusunda iş ortaklığı yapıp güçlerini birleştirdiler. Bugün devam eden etkinlikte şirketin CEO’su John Chen tarafından BlackBerry Z3 ve Q20 adlarında iki ayrı model cihaz tanıtıldı.

blackberry-z3

“Jakarta” kod adına sahip Z3 5 inç’lik ekrana sahip. Teknik detayları henüz belli olmayan Z3’ün 200 dolardan satışa çıkacağı söylendi. Sızıntıları devam eden Q20’de resmiyet kazanarak QWERTY klavyeli ve geniş ekranlı bir telefon olduğu öğrenildi. Şirket bu ürünlerini yakın zamanda satışa sunmayı planlıyor.

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy S5 Resmiyet Kazandı başlıklı makalemizde galaxy s5, Galaxy S5 görselleri ve Galaxy S5 ile ilgili hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın