Teknoloji Blogu

BlackBerry’in Satışı İptal Edildi ve CEO’nun Görevine Son Verildi

0

blackberry-logo

Kanadalı akıllı telefon üreticisinin son yıllardaki talihsizliği devam ediyor. Şirketin geliştirmekte olduğu yeni Q10 ve Z10 modellerinden istediği verimi alamadığından dolayı, şirket içerisinde ki sorunlarda her geçen gün artıyor. Şimdide alınan bilgilere göre geçtiğimiz aylarda FairFax‘a yapılan satışının iptal edildiği ve CEO, Thorsten Heins‘ın görevine son verildiği öğrenildi. FairFax’ın BlackBerry’e karşılık olarak 4.7 milyar dolar teklif ettiğini sizlere açıklamıştık.

blackberry-sirket

Mevcut olan CEO’nun yerine şuanlık yönetim kurulu üyesi John Chen‘in getirildiği aktarıldı. Şirketin bu haberlerden sonra piyasada ki gidişatını olumlu ve olumsuz şekilde zaman gösterecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL