Teknoloji Blogu

Blizzard, Ebola İçin 1.9 Milyon Dolar Yardım Topladı

0

Oyun geliştirme şirket, Blizzard Entertainment, World of Warcraft oyunu aracılığıyla Ebola ile mücadele için 1.9 Milyon Dolar bağış yaptıklarını açıkladı. 31 Aralık 2014’ten bu yana World of Warcraft’ta “Uzay Keçisi” karakterini satın alan kullanıcılar, hem yeni bir karaktere sahip oluyor hem de Ebola için yardımda bulunuyordu. Karakteri satın almak için harcanan paranın %100’ü Ebola için biriktirilen fona aktarıldı. Amerikan Kızıl Haçının aracılığıyla Ebola virüsüyle mücadele için Afrika’ya gönderilen 1.9 Milyon Dolarlık yardım, çok kısa bir sürede toplandı.

blizzard-ebola-yardim

Konuyla ilgili açıklama yapan geliştiriciler, bağıştan çok memnun olduklarını ve destek veren herkese teşekkür ettiklerini belirttiler. Blizzard, daha önceden de bu tarz yardım kampanyası düzenlemişti.

Bir önceki yazımız olan Football Manager 2015, PlayStore'da Ön Siparişe Sunuldu başlıklı makalemizde football manager 2015, futbol ve menajer hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL