Call of Duty: Ghosts İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı - Teknofeed.COM

Call of Duty: Ghosts İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

 Call of Duty: Ghosts İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı
Okunuyor Call of Duty: Ghosts İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

5 Kasım‘da Xbox 360, PS3 ve PC için piyasaya sürülen COD: Ghosts için PC oyuncularını çok yakından ilgilendiren bir güncelleme Activision tarafından yayınlandı.

Call-of-Duty-Ghosts

Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen fakat yapımcı firmanın beklediği kadar ilgi görmeyen COD: Ghosts, aynı zamanda bir başka özelliği ile de oyuncular tarafından tepki çekmişti. PC versiyonundaki 6 GB gibi yüksek bir RAM gereksinimi oyun severleri adeta çileden çıkartmıştı. Mevcut RAM’in yalnızca 2 GB‘ını kullanan fakat gereksinim olarak 6 GB isteyen, aynı zamanda DirectX 11 desteklemeyen bilgisayarlarda da sorun yaratan COD: Ghosts oyuncular tarafından tepki almış, bu tepkiler de haliyle oyunun piyasaya etkisini de düşürmüştü.
Son günlerde eleştiri ve tepkilere kulak veren Activision, 6 GB’lık RAM gereksinimi konusunda geri adım attı ve yayınlanacak son güncelleme ile bu sorunun ortadan kalkıp, oyunun daha düşük bir RAM’e ihtiyaç duymasının sağlanacağını belirtti.

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans Android'e Adım Atıyor başlıklı makalemizde android, clash of clans ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın