Capcom, Duck Tales'i yeniden canlandıracak - Teknofeed.COM

Capcom, Duck Tales’i yeniden canlandıracak

 Capcom, Duck Tales’i yeniden canlandıracak
Okunuyor Capcom, Duck Tales’i yeniden canlandıracak

90’lı yılların başında ilk Nintendo oyun konsolu olan Nintendo Entertainment System için hazırlanmış olan Duck Tales, ek özellikler kazanıp yenilenerek konsollara geri gelmeye hazırlanıyor.

disneys-ducktales-logo

WayForward, geri dönmeye hazırlanan Duck Tales’in yapımını üstlenecek isim. İsmi “Duck Tales Remastered” olarak düzenlenmiş olan bu oyunda, Varyemez Amca’yı (Scrooge McDuck) kontrol edeceğiz. 3. boyuta taşınmayıp, 2 boyutlu ortamda oynanacak oyun, yıllar önceki Duck Tales’i hatırlayıp nostalji yapmamızı sağlayacak. Oyundaki en büyük silahımız Varyemez Amca’nın bastonu olacak. Bu bastonla çeşitli nesnelerle iletişime geçip, düşmanlarımıza saldırı yapabileceğiz.

Son dönemde nadir gördüğümüz, atari oyunlarının HD‘ye çevrilmiş hallerine örnek teşkil edecek olan Duck Tales, nostalji severleri fazlasıyla eğlendireceğe benziyor. Oyunun içeriğinde başarılarımızın takibini yapabileceğimiz Achievement bölümü mevcut, ek olarak oyunun başında bizleri bir Tutorial bölümü karşılayacak.

Duck Tales; Xbox LIVE, PlayStation Store ve Wii U‘nun eShop‘undan satışa sunulacak ve 2013‘ün yaz aylarına doğru piyasada olacak. Takipte kalın…

Bir önceki yazımız olan PlayStore yenilikle dönüyor! başlıklı makalemizde android, google ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın