Teknoloji Blogu

Cebimizdeki Koç : Fitwell

Üretici firma Fitwell Bilişim ve Sağlık Hizmetleri ile ilk başta sadece Apple ürünü olan Fitwell Turkcell ile işbirliği sonrasında tüm akıllı telefonlara geldi. Sağlıklı yaşam ve güzel bir vücuda sahip olmak isteyenlere Fitwell ve Turkcell’in bir çok yardımı var. Fitwelli ister ücretsiz ister premium üyelik ile kullanabiliyoruz tabi ki ancak incelemelerim sonucunda ücretsiz sürümünde ezici bir kısıtlama olduğunun farkına vardım. Ama premium üyelik almak kolay ve bir o kadar ucuz.

fitwell-uygulamasi-teknofeed

Ben Premium istiyorum diyorsanız aylık 10.49 TL, 3 Aylık 27,99 TL veya yıllık 84,99 TL gibi cüzi bir miktarı gözden çıkarmanız gerekecek. Kişisel fitness programınızı ve kişisel beslenme programınız yanı sıra bir çok videolu egzersiz gibi faydalı özelliklerden de yararlanabileceksiniz.

Uygulamayı ilk indirdiğinizde göreceğiniz şey fitwellin sizi tanımaya çalışmak istemesidir. Kilonuzdan başlayarak kaç bardak su içtiğinize kadar bilgilerinizi yazabiliyor ve bu sayede günlük kalori hedef tablosunu görebiliyorsunuz. Gün içinde yediğiniz yemekleri attığınız adımları bir bir not tutan fitwellin, beslenme programı ve egzersiz programı da var üstelik sizinle birlikte gelişebilen bir program! Önemli hatırlatmalar ve ipuçları ile birlikte motivasyon sağlaması da çok yüksek ve hedefinizdeki vücuda ulaşmanız bir o kadar daha kolay.

Yeni başlayan veya profesyonel sporcu olmanız bir ifade etmiyor çünkü Fitwell sizi tanıyacak ve bu sayede daha da gelişmeniz için size farklı beslenme ve egzersiz programları sunacak. İşte tam bu arada ücretsiz sürüm ile premium üyeliğin farklılıklarını görebiliyoruz.

fitwell-uygulamasi-teknofeed-2

Egzersiz bölümünde ilk başta vüdunuzu tanıyabilmek için size bir hareket gösteriyor ve kaç saniye yapabildiğinizi yazıyorsunuz. Bu kısım aslında çok önemli çünkü FitTeste göre bir programınız olacak.Eğer yanlış değerler girerseniz bir gelişme kayıt edemezsiniz. Ücretsiz sürüm olarak uygulamayı incelediğim de birkaç temel hareket ve birkaç temel program ücretsiz ve bu programlarla en fazla 1 ay idare edebilirsiniz. Premium uygulama ile bütün sorular kafanızdan kalkıyor ve gerçek bir hocaya kavuşuyorsunuz.

İstediğiniz sağlıklı ve düzgün bir vücut ise Fitwell’i yanınızdan eksik etmemenizi tavsiye ederim incelemelerim ve kullandığım kadarıyla yaklaşık 3 aydır büyük yardım ve kolaylıklar sağladı.Ben etkisini gördüğüm için sizlere de tavsiye ederim.

appstore-indirandroid-indir

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku