Teknoloji Blogu

Cep telefonlarında taksit kaldırıldı

0

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun 1 Şubat 2014 tarihinden itibaren geçerli olan yürütmeliğine göre cep telefonlarında taksitlendirme kalktı ve 12 aylık taksit sınırı 9 aya indirildi.

hepsiburada-cep-telefonu-taksit-kalkti

Önceden 12 aya kadar taksitlendirme yapılan cep telefonları ve sim kartlı tabletler de taksitlendirilme kaldırıldı ancak Wi-Fi tabletlerde taksitlendirilme devam ediyor. Bir çok online alışveriş sitesi taksitlendirilmenin kaldırılmasının ardından cihazlarda bir miktar indirim yaptı. Şuan için telefon almak isteyenler, taksitlendirme olmadığından ya nakit ya da GSM operatörü aracılığıyla taahhütlü almak zorundalar…

Bir önceki yazımız olan Google, 2013 yılının son çeyrek raporunu açıkladı başlıklı makalemizde google, Google 2013 ve Google 2013 son çeyrek hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et