Teknoloji Blogu

Çift Yönlü Lightning Kablosu Satışa Sunuldu

0

Geçtiğimiz günlerde teknoloji manşetlerine konu olan çift yönlü lightning kablosunun satışına başlandı. Type-C standardını barındıran Çift Yönlü usb teknolojisi, artık USB kablolarını yanlış takma derdinden kurtarıyor. USB bağlantı hızı açısından da farklılık gösteren Type-C, artık yeni Apple cihazlarda da yer almasına kesin gözüyle bakılıyor.

typec-lightning-teknofeed

Akıllı telefonlara ürün tedarik eden Truffol.com sitesi, çift yönlü lightning kablosunun satışına şimdiden başladı. Çift yönlü kablonun görseli internete sızdırıldıktan sonra satışa başlayan site, şimdiden sabırsızlanan kullanıcıları hedefliyor.
iPhone 6’da olup olmayacağı konusunda belirsizlik sürerken, firmanın Type-C özelliği barındıran kablosunun sertifikasını aldığı belirtiliyor. Şirketin bu konuyla ilgili resmi bir açıklaması olmamasına rağmen, uzmanlar gelecek Apple ürünlerinde yeni Lightning kablonun yer alacağını düşünüyor.

teknofeed-cift-yonlu-lightning

9,99 dolardan satışa sunan Truffol.com, 1 yıl garanti ve 30 günlük geri iade hakkıda tanıyor. Orjinal kablo olmamasına rağmen fazlasıyla benzetilen ürünü burada ki sayfadan inceleyebilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL