Çift Yönlü Lightning Kablosu Satışa Sunuldu - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Çift Yönlü Lightning Kablosu Satışa Sunuldu

 Çift Yönlü Lightning Kablosu Satışa Sunuldu
Okunuyor Çift Yönlü Lightning Kablosu Satışa Sunuldu

Geçtiğimiz günlerde teknoloji manşetlerine konu olan çift yönlü lightning kablosunun satışına başlandı. Type-C standardını barındıran Çift Yönlü usb teknolojisi, artık USB kablolarını yanlış takma derdinden kurtarıyor. USB bağlantı hızı açısından da farklılık gösteren Type-C, artık yeni Apple cihazlarda da yer almasına kesin gözüyle bakılıyor.

typec-lightning-teknofeed

Akıllı telefonlara ürün tedarik eden Truffol.com sitesi, çift yönlü lightning kablosunun satışına şimdiden başladı. Çift yönlü kablonun görseli internete sızdırıldıktan sonra satışa başlayan site, şimdiden sabırsızlanan kullanıcıları hedefliyor.
iPhone 6’da olup olmayacağı konusunda belirsizlik sürerken, firmanın Type-C özelliği barındıran kablosunun sertifikasını aldığı belirtiliyor. Şirketin bu konuyla ilgili resmi bir açıklaması olmamasına rağmen, uzmanlar gelecek Apple ürünlerinde yeni Lightning kablonun yer alacağını düşünüyor.

teknofeed-cift-yonlu-lightning

9,99 dolardan satışa sunan Truffol.com, 1 yıl garanti ve 30 günlük geri iade hakkıda tanıyor. Orjinal kablo olmamasına rağmen fazlasıyla benzetilen ürünü burada ki sayfadan inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Motorola Moto X+1'in Basın Görseli Ortaya Çıktı başlıklı makalemizde evleaks, manşet ve Moto X plus 1 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın