Çizim Yeteneklerini Geliştirmek için Kullanabilecek Siteler Nelerdir? - Teknofeed.COM

Pendik escort

arama

Çizim Yeteneklerini Geliştirmek için Kullanabilecek Siteler Nelerdir?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Tekno Feed Tekno Feed

Çizim yapmaktan hoşlananlar, bunu hobi haline getirenler için, bu yeteneklerini geliştirebilecekleri platformlar internetin çeşitli alanlarında bulunuyor. Çizim yeteneklerini geliştirmek için kullanılabilecek siteler ile özel derslere para vermeden, ücretsiz olarak ders alınabiliyor.

Resim ve çizime hayatın her alanında ihtiyaç vardır. Öyleki günümüzde mimarlar, ressamlar, mühendisler, marangozlar ve hatta avukatlar, doktorlar da çizim becerisine ihtiyaç duymaktadır. Bu yüzden bu yazımızda çizim yeteneklerini geliştirmek için kullanılabilecek siteler yer alıyor.

Dev bir hizmet olarak nitelendirilebilecek olan bu sitelerde, hiçbir ücret ödemeden, tamamen özgürce nasıl çizim yapılır, çizim yaparken nelere dikkat edilmeli gibi soruların yanıtı alınabiliyor.

Drawspace ile Çizim Yeteneklerinizi Geliştirin

“Now Everyone can draw” sloganı ile yola çıkan Drawspace, ödüllü bir geliştirici olan Jeff Baur ile dünyaca tanınırlığı bulunan Breda Hoddinott tarafından 2001 yılında kuruldu. Çizim konusunda en güncel ve en özel bilgilere ulaşabileceğiniz Drawspace, en çok ziyaret edilen çizim kabiliyetini geliştirmek amacıyla kullanılabilecek siteler arasında yer alıyor. Drawspace’den online eğitimler ücretsiz olarak alınabiliyor. Ayrıca sitede çok sayıda kaynak kitap da yer alıyor. Ücretli/ücretsiz seçenekleriyle çizim konusunda profesyonel dersleri de bulabileceğiniz Drawspace’de pdf olarak birçok kaynağı indirebilirsiniz.

Drawing Now ile Özgürce Çizin

Çizim yeteneğinizi, en basitten zora doğru geliştirmek istemez misiniz? Drawing Now, göstereceği talimatlarla sizi acemi bir çizerden, profesyonel bir çizere dönüştürüyor. Talimatları takip ederek kolayca çizim yapabileceksiniz. Öte yandan Drawing Now’da çizim eğitimlerinin yer aldığı özel eğitim videoları, ücretsiz olarak yer alıyor. Ayrıca çizimle ilgili, PDF olarak e-kitap da indirebiliyorsunuz.

Art Factory Çizim Yeteneklerini Geliştirmek için Kullanılabilecek Siteler Arasında En İdeali

Oldukça hoş bir temayla sizleri karşılayan Art Factory, çizime merak salanlar ve hobi olarak çizim yapanları, profesyonel bir çizer haline getirmek için ihtiyacınız olan tüm çizim eğitimlerini sunuyor. Çizim yeteneğini geliştirmek için kullanılabilecek platformlar arasında en ideali olarak göze çarpan Art Factory, ücretsiz eğitimleriyle çizerliğe yeni başlayacaklara adeta pusula oluyor. Sitenin sağ menüsünden kolaylıkla hakim olabileceğiniz Art Factory, distopik ve ütopik bir çizim performansı sunuyor.

HAFTANIN İÇERİĞİ
WhatsApp’ta Engellendiğinizi Öğrenmenin 4 Yolu
kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ