Teknoloji Blogu

CS:GO Güncellemesi Geliyor ! M4A1-S BUFF

0

CS:GO yaratıcı Steam patronu Valve firması, son oynanan turnuva maçlarında oluşan aşırı dengesizlik sorunu için kolları sıvamış durumda. Önümüzde ki günlerde yeni bir update ile iki takım arasında ki rekabeti daha üst düzeye taşıyacağa benziyor. Yeni CS:GO güncellemesi içeriğinde neler var görelim.

En önemli yeniliklerden biri kesinlikle silah değişiklikleri olacak. CZ75-Auto isimli silaha Nerf gelecek ve daha güçsüz hale getirilerek oyuncuların daha az kullanımını sağlayacak. CZ75-Auto verdiği hasar düşürülecek ve bir adet mermisi ile verdiği hasar 33 seviyesinde 31’lere gerileyecek.

M4A1-S’e BUFF Geliyor ! Artık daha da güçlü !

Çoğu CS:Go kullanıcısı M4A1-S öncelikle olarak kullanmakta. Biliyorsunuz ki oldukça güçlü bir silah fakat mermisi birazcık azdı üzerindeki. Toplam 60 mermisi bulunan M4A1-S’in içerisinde birde 20 mermi bulunuyordu. Artık bu silahın daha da güçlü hale geleceği kesin gibi. Valve nihayet toplamda 60 mermisi olan bu harika silahın biraz güçsüz kaldığını anladı. M4A1-S severler için gayet tatmin edici bir haber değil mi ? 🙂

[ilgiliicerik icerik_id=”14780″]

Haritalarda da Değişiklikler Var

Gelelim MP7 silahına, ilk ve eko roundlar için oldukça fazla tercih edilen mermi atışı hızlı olan bu silah’ın fiyatlarında indirime gidildi. 1700 dolar olan MP7 silahının fiyatı artık 1500 dolara satılacak. Silahlar haricinde ufak tefek harita değişiklikleri de olacak olan bu yeni CS:GO güncellemesinde, Mirage haritasında T bölgesinde manav kaldırılmış ve yerine merdiven entegre edilmiş durumda. Bir de çoğu oyuncunun şikayet ettiği Upper Mid bölgesinde karanlık bir bölge bulunuyordu orası da aydınlık hale getirilmiş.

Yeni güncellemenin geri kalan kısmında ise ufak tefek performans iyileştirmesi vb. gibi detaylar mevcut, biz en önemli olanları sizlere duyurduk, hayırlısı olması dileğiyle 🙂

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et