DayZ'e Gelecek Yenilikler Açıklandı - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

DayZ’e Gelecek Yenilikler Açıklandı

 DayZ’e Gelecek Yenilikler Açıklandı
Okunuyor DayZ’e Gelecek Yenilikler Açıklandı

ArmA II oyununun bir modu olarak piyasaya giriş yapan, ancak zaman içinde oyun dünyasında kendine ciddi bir yer edinen oyun DayZ için gelecek yenilikleri yapımcı firma Rocket bir duyuru yoluyla açıkladı.

sandbox-mmo-games-dayz-running-screenshot

Yapılan açıklamada baş satırladı, içerikde daha fazla zombi yer alacağı aldı. Yer alacak zombileri oyunun içeriğine eklemek firma için çok kolay olmayacaktır zira her bir zombinin ayrı bir yapay zekası mevcut. Eğer bu eklenti oyun içindeki gerek eşya yapısına, gerek ise ilerleyişine katkıda bulunmaz ise firmanın elinde patlaması olası bir durum.

Yenilenmesi ve eklenmesi düşünülen bir diğer konu da sunucular. Oyuna daha gelişmiş ve güvenli sunucular ekleyecek olan Rocket bu konuda öylesine iddialı ki, gelecek olan anti-cheat sisteminin Valve‘ın VAC’ının gelişmiş versiyonu olacağını gayet kesin bir dille oyun severlere duyurdu.
Ek olarak oyun içi eşya düşürme, hayvan avlama ve daha birçok yenilik de önümüzdeki günlerdeki güncellemelerde DayZ ile bizimle buluşacak. Şu sıralar güncelleme takvimi fazlasıyla yoğun olacak olan oyunun yenilikleri için takipte kalın…

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans Android'e Adım Atıyor başlıklı makalemizde android, clash of clans ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın