Teknoloji Blogu

DayZ’e Gelecek Yenilikler Açıklandı

1

ArmA II oyununun bir modu olarak piyasaya giriş yapan, ancak zaman içinde oyun dünyasında kendine ciddi bir yer edinen oyun DayZ için gelecek yenilikleri yapımcı firma Rocket bir duyuru yoluyla açıkladı.

sandbox-mmo-games-dayz-running-screenshot

Yapılan açıklamada baş satırladı, içerikde daha fazla zombi yer alacağı aldı. Yer alacak zombileri oyunun içeriğine eklemek firma için çok kolay olmayacaktır zira her bir zombinin ayrı bir yapay zekası mevcut. Eğer bu eklenti oyun içindeki gerek eşya yapısına, gerek ise ilerleyişine katkıda bulunmaz ise firmanın elinde patlaması olası bir durum.

Yenilenmesi ve eklenmesi düşünülen bir diğer konu da sunucular. Oyuna daha gelişmiş ve güvenli sunucular ekleyecek olan Rocket bu konuda öylesine iddialı ki, gelecek olan anti-cheat sisteminin Valve‘ın VAC’ının gelişmiş versiyonu olacağını gayet kesin bir dille oyun severlere duyurdu.
Ek olarak oyun içi eşya düşürme, hayvan avlama ve daha birçok yenilik de önümüzdeki günlerdeki güncellemelerde DayZ ile bizimle buluşacak. Şu sıralar güncelleme takvimi fazlasıyla yoğun olacak olan oyunun yenilikleri için takipte kalın…

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans Android'e Adım Atıyor başlıklı makalemizde android, clash of clans ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum
  1. blank
    tha kra diyor

    Zor gelir.Hileler yüzünden oynuyamaz olduk.Üstelik birde görünmez zombiler var….

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et