Teknoloji Blogu

DMOZ Nedir ? , Nasıl Kayıt Olunur ?

dmoz-nasil-kayit-olunur-banner
DMOZ Nedir ? , Nasıl Kayıt Olunur ?

Dmoz Nedir ?

DMOZ, Açık Dizin Projesidir ve Gönüllü Editörler tarafından başvurulan web sitelerini inceler ve dizinine kayıt eder.Google dahil bir çok arama motoru DMOZ dizinini baz alarak DMOZ’a kayıtlı sitelere daha çok önem verir.
Dmoz’a Nasıl Editör Olunur ?

DMOZ Açık Dizin projesi olduğundan dolayı , herkesin başvurabilceği bir yerdir.Belli sorulara cevap vererek başvuru yapabilirsiniz.Bunun için Editörü olmak istediğiniz kategori sayfasına gelip sağ üst köşeden ” Editör ol.. ” linkine tıklayarak adımları takip ederek başvuru yapabilirsiniz.

Dmoz’a Sitemi nasıl kayıt ettirebilirim ?

Öncellikle Dmoz / Türkçe sayfasına giriniz,  burdan sitenizin uygun olduğu kategorileri seçerek ilerleyin, başvurmak istediğiniz kategoriyi seçtiyseniz Sağ üst tarafta “site öner” şeklinde link görüceksiniz, ona tıklayınız.Karşınıza çıkan form’a Kurallara uygun bir biçimde doldurarak başvurunuzu yapınız.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL