Teknoloji Blogu

Dominos, DXP Teslimat Araçlarını Duyurdu

0

Dünyaca ünlü pizza şirketi Dominos, ilk olarak Amerika’da kullanılacak olan DXP teslimat araçlarını duyurdu. Bir yarışma sonucunda Chevrolet’in Spark model aracının düzenlenmiş modeli seçildi.

dominos-pizza-dxp-arac

Pizza teslimatı için üretilen ilk araç olan DXP (Delivery Vehicle Pizza), geçtiğimiz sene prototip olarak duyurulmuştu. Chevrolet’in ilk etapta 100 adet teslim edeceği araçlar, Amerika’nın Seattle, San Diego, Houston, Detroit, Boston kentlerinde kullanılacak. Aracın hemen arkasında yer alan fırın, pizzaları sıcak tutmakla birlikte tam 80 adet pizza alıyor. Yani DXP’nin tek seferde 80 adet pizzayı sıcacık müşteriye ulaştırması hedefleniyor.

dominos-dxp-firin

300’den fazla kişinin katıldığı yarışma sonucunda ortaya çıkan model, pizza teslimatında devrim açacak. Genellikle motorlu kuryelerin kullandığı pizza teslimatında, ileride DXP tarzında araçlarda görebileceğiz. Dünya üzerinde ilk defa böyle bir girişime ev sahipliği yapan Dominos, yenilikçi olmasıyla birlikte markasının satışlarını dahada yükseltmek için her gün daha çok reklam ve yeni fikirlerle karşımıza çıkıyor. Aracın önünde Chevrolet logosu yerine “Dominos” yazısı bulunuyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et