Teknoloji Blogu

Dying Light 2 Hakkında Yeni Bilgiler Bu Hafta Açıklanacak

0

Birçok oyuncu gibi bizde 2020 yılının Mayıs ayından beri Techland’den doğru düzgün haber alamadık. Dying Light 2 hakkında yeni bilgiler bu hafta içinde açıklanacaktır. Techland’den gelecek bir duyuru, birçok oyuncu tarafından yeni güncelleme ile birlikte merakla bekleniyor.

Dying Light 2 Hakkında Yeni Bilgiler Bu Hafta Açıklanacak

Dying Light 2 hakkında yeni bilgiler geliyor

Geçtiğimiz Aralık ayında Techland, hayranların uzun zamandan beri beklediği Dying Light 2 geliştirici güncellemesi hakkında bir duyuru yayınladı. Başlangıçta Techland, haberleri Discord sunucusu aracılığıyla duyurdu.

Oyuncular Yaklaşık 3 aydır gelecek güncelleme haberini bekliyor. Dying Light 2 ile ilgili en son ilerleme güncellemelerini alıyor gibi görünüyorlar. Çünkü Techland’ın geçen Aralık ayında verdiği sözü artık gerçekleştirecek.

Dying Light 2 Hakkında Yeni Bilgiler Bu Hafta Açıklanacak

Techland Dying Light 2 geliştirici güncelleme tarihini 17 Mart olarak bildirdi

Techland Twitter hesabı aracılığıyla Dying Light 2‘de görünmesi muhtemel bir “zombi” yi gösteren 5 saniyelik kısa bir video yayınladı. Videonun sonunda Techland, güncellemesini yayınlayacağı tarihi 17 Mart olarak duyurdu.

Sadece bu haberimizi değil, önceden veya daha fazla bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit resmi hesapları takip etmek. Techland’ın  güncel haberleri resmi hesaplar aracılığıyla daha fazla paylaşacağı da gelen bilgiler arasında.

 

Geliştirme güncellemesini görmek için sabırsızlanıyor musunuz?

Lütfen 17 Mart tarihini bekleyin. Yeni bilgiler gelince sitemizden  sizler için paylaşacağız.

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et