Electronic Arts'tan Korsan Dağıtıma Karşı İlginç Savunma - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Electronic Arts’tan Korsan Dağıtıma Karşı İlginç Savunma

 Electronic Arts’tan Korsan Dağıtıma Karşı İlginç Savunma
Okunuyor Electronic Arts’tan Korsan Dağıtıma Karşı İlginç Savunma

Oyun dünyasında milyonlarca takipçisi olan serinin beklenen oyunu The Sims 4, bildiğiniz üzere 4.9.14 tarihinde (dün) çıkışını gerçekleştirdi. Oyunun çıkışı ile birlikte korsan versiyonları da piyasada yer aldı, fakat bu versiyonu kullananlar ilginç bir hata ile karşı karşıya kaldılar.
The Sims 4
The Sims oyununun her versiyonunda olduğu gibi, 4.sünde de karakteriniz duşa girdiği zaman bulunduğu alanda bir mozaikleşme oluyor. Ve duştan çıkana dek bu etki devam ediyor. Çıktığınız zaman bu etkinin geçmesi gerekirken, The Sims 4’te mozaikleşme ekranda daha da yer kaplamaya başlayıp oyunu oynanılmaz hale getiriyor. Electronic Arts‘tan bu konu hakkında herhangi bir açıklama gelmese de, bu hata ile karşılaşan-karşılaşmayan çoğu kişi hatanın yalnızca korsan versiyonlarda olduğu görüşünde.

Eğer Electronic Arts bu hatayı The Sims 4’ün korsan versiyonlarının önüne geçmek için oluşturduysa, bizlere tebrik etmekten başka birşey kalmıyor.

Bir önceki yazımız olan Clash of Clans Android'e Adım Atıyor başlıklı makalemizde android, clash of clans ve playstore hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın