Teknoloji Blogu

Electronic Arts’tan Korsan Dağıtıma Karşı İlginç Savunma

0

Oyun dünyasında milyonlarca takipçisi olan serinin beklenen oyunu The Sims 4, bildiğiniz üzere 4.9.14 tarihinde (dün) çıkışını gerçekleştirdi. Oyunun çıkışı ile birlikte korsan versiyonları da piyasada yer aldı, fakat bu versiyonu kullananlar ilginç bir hata ile karşı karşıya kaldılar.
The Sims 4
The Sims oyununun her versiyonunda olduğu gibi, 4.sünde de karakteriniz duşa girdiği zaman bulunduğu alanda bir mozaikleşme oluyor. Ve duştan çıkana dek bu etki devam ediyor. Çıktığınız zaman bu etkinin geçmesi gerekirken, The Sims 4’te mozaikleşme ekranda daha da yer kaplamaya başlayıp oyunu oynanılmaz hale getiriyor. Electronic Arts‘tan bu konu hakkında herhangi bir açıklama gelmese de, bu hata ile karşılaşan-karşılaşmayan çoğu kişi hatanın yalnızca korsan versiyonlarda olduğu görüşünde.

Eğer Electronic Arts bu hatayı The Sims 4’ün korsan versiyonlarının önüne geçmek için oluşturduysa, bizlere tebrik etmekten başka birşey kalmıyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL