Elektronik cihazlar ile Steve Jobs portresi - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Elektronik cihazlar ile Steve Jobs portresi

 Elektronik cihazlar ile Steve Jobs portresi
Okunuyor Elektronik cihazlar ile Steve Jobs portresi

Apple‘ın kurucusu ve efsanevi CEO’su Steve Jobs ile ilgili portre çalışması yapıldı. 2011 yılında vefat eden Jobs ile ilgili her geçen gün yeni çalışmalar yapılıyor. Steve Jobs’ın biyografisinin kapağında sıkça gördüğümüz Albert Watson tarafından çekilen Steve Jobs portresi, Amerikalı ünlü sanatçı Jason Mecier tarafından elektronik cihazlar kullanılarak tekrardan yorumlandı.

stevejobs-portre2014

Çeşitli atık malzemeler ile kişinin ilgili olduğu şeyleri bir arada kullanarak portre çalışması yapan Mecier, Steve Jobs’ın sıkça gördüğümüz resmini elektronik atıklar kullanarak tekrardan tasarlamış oldu.

iPod, klavye, mouse, kurulum CD’leri, telefon, disket ve çeşitli donanımsal parçalardan oluşan portre, çok yaratıcı bir çalışma olmuş.

Bir önceki yazımız olan İnternet Yasası Onaylandı! başlıklı makalemizde Abdullah Gül internet yasası, İnternet yasası onaylandı ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın