Teknoloji Blogu

Elektronik cihazlar ile Steve Jobs portresi

0

Apple‘ın kurucusu ve efsanevi CEO’su Steve Jobs ile ilgili portre çalışması yapıldı. 2011 yılında vefat eden Jobs ile ilgili her geçen gün yeni çalışmalar yapılıyor. Steve Jobs’ın biyografisinin kapağında sıkça gördüğümüz Albert Watson tarafından çekilen Steve Jobs portresi, Amerikalı ünlü sanatçı Jason Mecier tarafından elektronik cihazlar kullanılarak tekrardan yorumlandı.

stevejobs-portre2014

Çeşitli atık malzemeler ile kişinin ilgili olduğu şeyleri bir arada kullanarak portre çalışması yapan Mecier, Steve Jobs’ın sıkça gördüğümüz resmini elektronik atıklar kullanarak tekrardan tasarlamış oldu.

iPod, klavye, mouse, kurulum CD’leri, telefon, disket ve çeşitli donanımsal parçalardan oluşan portre, çok yaratıcı bir çalışma olmuş.

Bir önceki yazımız olan İnternet Yasası Onaylandı! başlıklı makalemizde Abdullah Gül internet yasası, İnternet yasası onaylandı ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et