En Çok Oynanan 5 Online Oyun - Teknofeed.COM

En Çok Oynanan 5 Online Oyun

 En Çok Oynanan 5 Online Oyun
Okunuyor En Çok Oynanan 5 Online Oyun
Her gün yeni bir oyun çıkartılıyor. Bu oyunlara milyarlarca yatırım yapılıp, reklamlar yapılıyor fakat sonucu hep hüsranla bitiyor çünkü online oyun piyasası artık tekelleşmiş durumda yani bu piyasa artık büyük ve önemli oyun yapımcıları tarafından yönetiliyor. Konuyu fazla uzatmadan sizlere en çok oynanan online oyunları tanıtalım. İşte sizlere Dünya’nın en iyi online oyunları!
en-cok-oynanan-online-oyunlar
  • 1. League Of Legends : Bilindiği üzere bir çok dalda aday gösterilmiş ve bir çok kategori de ödül almış olan bu oyunun en önemli ödülü Dünya’nın en çok oynanan oyunu olmasıdır. Oynamak için hiç bir ücret talep edilmez.
  • 2. Minecraft : Çeşitli modları yani kategorileri bulunan bu oyunda zaman geçirmek isterseniz ve stresinizi atmak isterseniz bu oyun sizler için gayet ideal.
  • 3. Wolfteam : Özellikle lise çağında olan insanların oynadığı bu oyun Türkiye’de en çok oynanan oyunlar arasında ilk sıralarda yer alıyor.
  • 4. Metin2 : Bu oyun belki de en eski online oyunlardan birisidir. İlk çıktığı zaman tüm Türkiye bu oyun için deliriyor hatta sabahlara kadar bilgisayar başında oturuyordu. Şimdi ise hala o popülerliğini korumakta.
  • 5. Counter Strike Global Offensive : Steam üzerinden cüzi bir miktara alabileceğiniz bu oyun bildiğimiz Counter Strike’ın daha gelişmiş ve daha eğlenceli olanı denilebilir.

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın