Teknoloji Blogu

En çok oynanan mobil oyunlar hakkındaki detayları ve gelişmeleri Teknobiyom’dan öğrenin

0

Teknobiyom, oyun ve teknoloji dünyasına farklı bir bakış açısıyla bakan ve bu konular ile ilgili güncel ve yenilikçi içeriklere ulaşabileceğiniz bir platformdur. Ayrıca sitemizde bulunan mobil oyun kategorisinde yer alan birçok yazı da günümüz oyunlarına ithafen yazılmış olup, bu oyunlar hakkındaki çeşitli yamaları, sorunları ve çözümleri içermektedir.

Mobil oyunların günümüzde bu derecede popüler olması ile birlikte, Teknobiyom.com’da paylaştığımız içerikleri mobil oyun piyasasına göre uyarlıyor ve içeriklerimizi, bu konular hakkında araştırma yapan oyuncuların keşfetmesi amacıyla daha ilgi çekici bir şekilde hazırlamaya özen gösteriyoruz. Popüler oyunlar arasından seçtiğimiz mobil oyunları hedef alıyor ve bu oyunlar hakkında yer alan çeşitli oyun hataları, problemler ve yamalar gibi birçok farklı başlığı da ele almaya gayret gösteriyoruz.

Tercih ettiğimiz oyunları, internette en çok aratılan ve herkes tarafından çok sevilen oyunlar arasından seçmeye çabalıyor ve bu oyunlar hakkında verebileceğimiz bütün detayları net bir şekilde ve okurun bir kerede okuyup anlayabileceği bir dil yapısında yazmaya uğraşıyoruz. Aranan konunun hızlı bir şekilde bulunması ve bu konunun içeriğinin kaliteli olması da temel amaçlarımız arasındadır.

Genshin İmpact
Genshin İmpact

Mobil Oyun Genshin İmpact’in Türkçe Yaması

Sitemizde yer alan mobil oyunlar arasında son dönemin gözdesi kesinlikle Genshin İmpact’tir. Doğu kültürü ile bağdaşan grafikleri ile birlikte sürükleyici bir hikayeye de sahip olan bu oyun, mobil platformlar dışındaki çeşitli platformlar üzerinden de oynanabilmektedir. Oyunun sadece yabancı dillere destek vermesini ve bu dillerin seviyelerinin de ortalama üzeri olmasını hesaba kattığımızda, oyunu indirip oynayan birçok oyuncunun bir Türkçe yamaya ihtiyacı olabilmektedir. Genshin İmpact Türkçe yama indir bağlantısına tıklayabilir ve oyunda çalışan herhangi bir Türkçe yamanın olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Genshin İmpact, aktif olarak milyonlarca oyuncu tarafından oynanmakta ve harika bir hikayeye de sahip. Bu hikayenin nimetlerinden yeterince faydalanabilmek için onu dikkatlice anlamalı ve bağlantılı diyalogları etkin bir şekilde cevaplamalısınız. Bunun için de ihtiyacınız olan şey bir Türkçe yamadır. Oyunun Türkiye’de de hatırı sayılır derecede bir oyuncu grubu tarafından oynanması ile birlikte, üzerine yapılacak dil çalışmaları da her geçen gün artacak ve detaylanacaktır. Yeni geliştirilen yamalar hakkındaki bilgileri Teknobiyom.com’da bulabilir ve ilgili yazımızdan detaylıca kontrol edebilirsiniz.

grup porno

Bir önceki yazımız olan FreeHand'de Daire Etrafına Yazı Yazmak (Video) başlıklı makalemizde dönen yazı yazmak, freehand ve freehand de daire içine yazı hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et