Teknoloji Blogu

En Hızlı İnternet Tarayıcısı Hangisi?

0

Sizlere bu konumuzda hangi internet tarayıcısının daha hızlı olduğunu ve hangi internet tarayıcısının daha iyi olduğundan bahsedeceğiz fakat siz yine de istediğinizi kullanmakta özgürsünüz, biz sadece sizlere bu konu hakkında bir kaç faydalı bilgi vereceğiz. İşte sizlere hangi internet tarayıcısı daha hızlı? hakkında olan makalemiz..

Hangi internet tarayıcısının daha hızlı olduğunu aslında sizde biliyorsunuz fakat bu internet tarayıcıları arasında pek bir fark bulunmuyor, bu yüzden istediğinizi kullanmakta özgürsünüz ve dilediğiniz gibi internette gezinebilirsiniz. Chrome, Firefox bu ikili arasındaki büyük bir rakipleşme var ve ikisi de birbirine; ”ben senden daha hızlıyım!” dercesine sürekli yarışıyor, güncelleme yapıyor veya tarayıcılar üzerinde iyileştirme çalışmaları yapıyorlar. Chrome ve Firefox’un dışında kullanabileceğiniz diğer tarayıcılar; ”Opera, Dolphin, Yandex” gibi tarayıcıları da kullanabilirsiniz fakat bu bahsettiğimiz tarayıcılar Chrome ve Firefox’dan daha hızlı olmadıkları kesin. Diğer bir yandan ise Chrome ve Firefox aslında ikisi de aynı hızdalar fakat bu hızlarının arkasında birbirilerini ayıran bir kaç farklı özellik bulunuyor, bu özelliklerde birbirlerinin iki tarafa ayrılmasını ve yarışa neden oluyor.

en-hizli-tarayici

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Siz hangi tarayıcı kullanmak istiyorsanız onu kullanın ama Internet Explorer kullanıcam derseniz herşeyi 1 sene öncesinden yaşamaya hazır olmalısın çünkü şuanda bilnen en yavaş tarayıcılardan bir tanesi ve bizim sizlere önerdiğimiz tarayıcı; ”Chrome” neredeyse her platforma ve siteye uygun Chrome’u kullanmanız sizin için daha yararlı olacaktır yani internette daha hızlı gezinebilir ve istediğiniz herşeyi Chrome sayesinde yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Reklam Virüslerini Temizleme Aracı başlıklı makalemizde AdwCleaner, Reklam virüslerini temizleme ve Reklam yazılımlarını temizleme hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine özel kampanya,En iyi fiyat garantisi 

  • Linktech AP05 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık sadece ve sadece kargo dahil  330 TL

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

Yakında e ticaret sitemiz yayında olacak.

blank

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et