Evleaks'dan Yeni Sızıntı: HTC Butterfly 2 ve M8 Ace - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Evleaks’dan Yeni Sızıntı: HTC Butterfly 2 ve M8 Ace

 Evleaks’dan Yeni Sızıntı: HTC Butterfly 2 ve M8 Ace
Okunuyor Evleaks’dan Yeni Sızıntı: HTC Butterfly 2 ve M8 Ace

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC, Evleaks tarafından sızdırılan görüntülere göre yeni bir akıllı telefon peşinde. Şirketin bir önceki Butterfly modeli Butterfly S’yi duyurmasından bir sene sonra gelen yeni model haberi, gözleri HTC’nin üzerine çekti. Evleaks yayınladığı görüntülerde hem Butterfly 2‘yi hem de henüz muamma olan M8 Ace‘in ön panel görüntülerini gösterdi.

htc-b2-ve-m8-ace

İki ayrı modelinde tasarım açısından farklılıkları mevcut. Genel olarak HTC’nin tasarımsal hatlarını yansıtan modellerde ilk olarak kırmızı hatlar göze çarpıyor. B2’nin sadece arka kasasında bulunan kırmızılık M8 Ace’da ön çerçevede de bulunuyor.
Henüz cihazlarla ilgili resmi bir açıklama olmamasına rağmen, cihazların önümüzde ki aylarda resmiyet kazanması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Moto E'nin Özellikleri ve Görselleri Sızdırıldı başlıklı makalemizde Moto E, motorola ve Motorola Moto E hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın