Teknoloji Blogu

Evleaks’dan Yeni Sızıntı: HTC Butterfly 2 ve M8 Ace

0

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC, Evleaks tarafından sızdırılan görüntülere göre yeni bir akıllı telefon peşinde. Şirketin bir önceki Butterfly modeli Butterfly S’yi duyurmasından bir sene sonra gelen yeni model haberi, gözleri HTC’nin üzerine çekti. Evleaks yayınladığı görüntülerde hem Butterfly 2‘yi hem de henüz muamma olan M8 Ace‘in ön panel görüntülerini gösterdi.

htc-b2-ve-m8-ace

İki ayrı modelinde tasarım açısından farklılıkları mevcut. Genel olarak HTC’nin tasarımsal hatlarını yansıtan modellerde ilk olarak kırmızı hatlar göze çarpıyor. B2’nin sadece arka kasasında bulunan kırmızılık M8 Ace’da ön çerçevede de bulunuyor.
Henüz cihazlarla ilgili resmi bir açıklama olmamasına rağmen, cihazların önümüzde ki aylarda resmiyet kazanması bekleniyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL