Teknoloji Blogu

Evleaks’ın Türkiye sayfası açıldı!

0

Teknoloji haberlerine ışık yakan kaynaklardan birisi olan Evleaks, Türkiye twitter sayfasını aktifleştirdi. Uzun zamandır beklenen bu haber, nihayet gerçekleşti. @evleaksTR olarak hizmet vermeye başlayan Türkiye sayfası, Evleaks’ın haberlerini Türkçe olarak bizlere aktarıyor. Özellikle cihaz haberleriyle gündeme gelen Evleaks, ”sızıntı” yapan en iyi kaynaklardan bir tanesi.

evleaks-turkiye-sayfasi

Sizler ile de paylaştığımız bir çok haberimizde de yer alan Evleaks, artık daha anlaşılır! Twitter sayfasını takip etmek için yukarıda ki görsele tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Samsung'dan yeni projektörlü telefon başlıklı makalemizde manşet, Projektörlü telefon ve samsung hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et