Teknoloji Blogu

Facebook, 2013’ün son çeyrek raporunu açıkladı

0

facebook-logo

2013’ün dördüncü çeyrek rakamlarını açıklayan Facebook, geçtiğimiz yılı başarıyla tamamladı. Açıklanan finansal rakamlar da göre hisse başına 0.31 dolara sahip. Son çeyrekte 2.59 milyar dolarlık bir kar ile kapatan şirket, 2012’yi  2.02 Milyar dolar ile kapatmıştı.

facebook-mobile-news-burgazturk

Facebook’un toplam reklam gelirlerinin yüzde 53′lük kısmının mobil reklamlar aracılığıyla kazanması, mobil ortamların gün geçtikçe önemini arttırdığını gösteriyor. 2013′ün son çeyreğinde 1 milyar aktif kullanıcı seviyesine yaklaştı. Ortalama günlük aktif mobil kullanıcı sayısıysa bir önceki yıla göre yüzde 49 arttı ve 556 milyona ulaşan Facebook, aylık ortalama kullanıcı sayısını ise 1.2 milyar olarak belirtti.

Bir önceki yazımız olan Lenovo, Google'dan Motorola'yı satın alıyor başlıklı makalemizde google, lenovo ve Lenovo ve Motorola hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et