Teknoloji Blogu

Facebook Messenger’a Görüntülü Görüşme Geldi

Facebook Messenger kullanıcıları için yeni bir özellik getirildi. Facebook’un ayrı bir uygulaması olan Messenger, bugün 18 ülkede güncellenerek yeni görüntülü görüşme özelliği kullanıcılara sunuldu.

facebook-goruntulu-gorusme

Belçika, Kanada, Hırvatistan, Danimarka, Fransa, Yunanistan, İrlanda, Laos, Litvanya, Meksika, Nijerya, Norveç, Umman, Polonya, Portekiz, İngiltere, Uruguay ve ABD başta olmak üzere 18 ülkede iOS ve Android kullanıcılarına görüntülü görüşme özelliği sunuldu. 3G, 4G ya da Wi-Fi bağlantısı olması koşuluyla, Facebook ile arkadaşınızla görüntülü bir konuşma yapabilirsiniz.

[iframe id=”https://player.vimeo.com/video/125994315″]

Şuan için sadece sesli görüşmenin yapıldığı Facebook’ta, artık görüntülü olarakta görüşme yapılabilecek. Uygulama arayüzünü değiştirmeyen Facebook, sesli arama butonun olduğu yere video görüşme butonu da koyarak, yeni hizmetini bugünden itibaren herkese sunmuş oldu. 18 ülkede geçerli olan görüntülü görüşme özelliğinin, ileri ki günlerde diğer ülkelere de geleceğini belirtelim.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku