Teknoloji Blogu

Facebook’da Reklam Verirken %20 Metin Sorununu Aşmak

0

Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook’a reklam vermek çok kolay. Sayfanızı veya gönderilerinizi daha fazla kişiye göstermek ve yaymak için verdiğiniz reklamlarda ufak çaplı sorunlar yaşanabiliyor.

Reklam görseli, metinler, hedef kitle ve bütçe her şey tamam. Ancak reklam görselinizde yer alan metinlerden dolayı “%20 metin sınırı”na yakalanabilirsiniz. Facebook, reklam veren sayfalar için koyduğu bu metin sınırı şartı, kullanıcıların zaman tüneline gezerken rahatsız olmamasını sağlıyor.

facebook-metin-yuzde20-reklam-sorunu

Kimi zaman yeterli olmayan metin ve bağlantılara, reklam görselinizde yer alan dikkat çekici mesaj reklamınızın daha kolay dikkat çekmesine olanak sağlayabiliyor. Facebook’un %20 metin sınırına takılmamak için, reklam görselinizi burada ki linke girerek yükleyebilir ve metin yer alan kutuculukları seçerek reklamınızı yayına hazırlayabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL