Teknoloji Blogu

Facebook’da Reklam Verirken %20 Metin Sorununu Aşmak

0

Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook’a reklam vermek çok kolay. Sayfanızı veya gönderilerinizi daha fazla kişiye göstermek ve yaymak için verdiğiniz reklamlarda ufak çaplı sorunlar yaşanabiliyor.

Reklam görseli, metinler, hedef kitle ve bütçe her şey tamam. Ancak reklam görselinizde yer alan metinlerden dolayı “%20 metin sınırı”na yakalanabilirsiniz. Facebook, reklam veren sayfalar için koyduğu bu metin sınırı şartı, kullanıcıların zaman tüneline gezerken rahatsız olmamasını sağlıyor.

facebook-metin-yuzde20-reklam-sorunu

Kimi zaman yeterli olmayan metin ve bağlantılara, reklam görselinizde yer alan dikkat çekici mesaj reklamınızın daha kolay dikkat çekmesine olanak sağlayabiliyor. Facebook’un %20 metin sınırına takılmamak için, reklam görselinizi burada ki linke girerek yükleyebilir ve metin yer alan kutuculukları seçerek reklamınızı yayına hazırlayabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine özel kampanya,En iyi fiyat garantisi 

  • Linktech AP05 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık sadece ve sadece kargo dahil  330 TL

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

Yakında e ticaret sitemiz yayında olacak.

blank

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et