Facebook'ta "Zaman Tünelinden Kurtulun" Sahtekarlığı - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Facebook’ta “Zaman Tünelinden Kurtulun” Sahtekarlığı

 Facebook’ta “Zaman Tünelinden Kurtulun” Sahtekarlığı
Okunuyor Facebook’ta “Zaman Tünelinden Kurtulun” Sahtekarlığı

Facebook’ta “Zaman Tünelinden Kurtulun” Sahtekarlığı

Facebook’ta bu aralar yaygın olarak dolaşan “Zaman Tünelinizden kurtulun” diyerek sizlere uygulama linki veren mesajları dikkate almayınız.
Facebook’ta katıldığınız uygulamalardaki izinlere dayanarak kişilerin haberleri olmadan beğendiğiniz sayfa veyada arkadaşlarınızın duvarlarında “Zaman Tünelinden kurtulun >> Link, Oh be kurtuldum” şeklinde yer alan mesajlar spamdır.

Lütfen ‘Facebook > Hesap Ayarları > Uygulamalar ‘ diyerek katıldığınız ve izin verdiğiniz uygulamaları gözden geçiriniz, “Nezaman Öleceğim?, En Çok kime benziyorsun? ” gibi vs. uygulamalarıda kesinlikle kaldırınız.

Facebook’ta Zaman tüneline geçiş yaptıktan sonra herhangibir geri dönüş imkanı yoktur, En azından facebook bunu sağlayana kadar.

Bir önceki yazımız olan Angry Birds'e yeni kuş - The Beep Bird başlıklı makalemizde angry birds, angry birds yeni kuş ve the beep bird hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın