Teknoloji Blogu

Facebook’tan yeni uygulama: Paper

0

facebook-logo

Facebook Creative Labs‘ın ilk ürünü olan Paper uygulaması tanıtıldı. İlk etapta sadece iOS kullanıcılarının indirebileceği Paper’ı haber uygulaması olarak tanımlayabiliriz. Facebook’un haber kaynağınızı hedef alarak sizlere kişiselleştirilmiş haber akışını sağlayacak olan Paper, kişiselleştirilebilir özel haber uygulaması.

Kullanılması çok kolay olan Paper, butonlar yerine insanları parmak hareketleriyle kullanmaya teşvik ediyor. Arkadaşlarınızın paylaştığı fotoğrafları, bilgileri ve çeşitli haberleri kişiselleştirebileceğiniz kategorilere göre yerleştirebilir ve daha farklı bir haber akışına sahip olabilirsiniz. 3 Şubat tarihinde kullanıma sunulacak Paper uygulaması ile ilgili daha detaylı bilgi almak için www.facebook.com/paper adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Facebook, 2013'ün son çeyrek raporunu açıkladı başlıklı makalemizde facebook, facebook 2013 ve facebook 2013 son çeyrek hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et