Facebook'tan yeni uygulama: Paper - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Facebook’tan yeni uygulama: Paper

 Facebook’tan yeni uygulama: Paper
Okunuyor Facebook’tan yeni uygulama: Paper

facebook-logo

Facebook Creative Labs‘ın ilk ürünü olan Paper uygulaması tanıtıldı. İlk etapta sadece iOS kullanıcılarının indirebileceği Paper’ı haber uygulaması olarak tanımlayabiliriz. Facebook’un haber kaynağınızı hedef alarak sizlere kişiselleştirilmiş haber akışını sağlayacak olan Paper, kişiselleştirilebilir özel haber uygulaması.

Kullanılması çok kolay olan Paper, butonlar yerine insanları parmak hareketleriyle kullanmaya teşvik ediyor. Arkadaşlarınızın paylaştığı fotoğrafları, bilgileri ve çeşitli haberleri kişiselleştirebileceğiniz kategorilere göre yerleştirebilir ve daha farklı bir haber akışına sahip olabilirsiniz. 3 Şubat tarihinde kullanıma sunulacak Paper uygulaması ile ilgili daha detaylı bilgi almak için www.facebook.com/paper adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Facebook, 2013'ün son çeyrek raporunu açıkladı başlıklı makalemizde facebook, facebook 2013 ve facebook 2013 son çeyrek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın