Teknoloji Blogu

FallOut 4′ te Mustafa Kemal Atatürk’ün İmzası Var

0

FallOut 4‘ ü Haziran ayında sizlere anlatmıştık Fallout 4 Bilgilendirme. Geçtiğimiz günlerde yani 10 Kasım’da bizlerle buluştu. Ve oyun belki de en çok beklenen oyundu. Sevenleri daha hala oyunu çözmekte uğraşıyor çünkü yapılan oyun ve kurgu o kadar derin ki, görülen o ki haftalar sonra ancak netlik kazanabilir. İşin şaşırtıcı bir yanı var aslında, yayımcı kuruluş Bethesda Game Studios ABD’li oyun yayım şirketi, ilginç bir iddia ortaya atıldı. Oyunda Beyzbol sopası ile birlikte top verilmekte ve o topun üzerinde Türkiye Cumhuriyeti Kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün imzası yer almakta. Oyunun çıkış tarihi de 10 Kasım olunca insanların bir jest yapıldığı yönde haberleri geldi. Bunlar tabi ki bir iddia ancak Atatürk’ün imzası oyunda yer alıyor.

Bu imzalı beyzbol topunu Diamond City’deki Moe Cronin adlı karakterden aldığınız Out in Left Field görevinde edinmeniz mümkün.

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et