Teknoloji Blogu

Fırsat Kaçmadan İndirin ve Siz de Hopi’nin Avantajlarından Faydalanın

Günümüzde internet üzerinden alışveriş sık sık kullanılmaya başlandı. İster akıllı telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan tek tıkla bir çok istediğimiz ürünü alabildiğimiz gibi internet üzerinden alışverişin daha da artması amacıyla bir çok sitede çeşitli çeşitli kampanyalar görüyoruz. Artık biz tüketicileri etkilemek için çok şey yapılıyor.

IMG_1703

 

BOYNER tarafından üretilen uygulama bizlere bir çok fırsat veriyor ve bence şuan okumaya bir dakika mola verip hemen indirip üyelik alabilirsiniz çünkü ilk 1 milyon üyeye 25 TL değerinde 25 paracık hediye. 

Üyelik alındığına göre Hopi nedir? Biraz anlatayım sizlere;

 

Hopi bizi gün geçtikçe tanıyor ve bize her gün bir çok kampanyaları ve indirimleri daha çok ne tarz şeyler seviyorsak anasayfada bize öneriyor. Hopi’de indirim kadar önemli bir şey daha var aslında az önce bahsettim Paracık. Paracıklar alışverişlerinizden kazandığınız puanlardır aslında 1 puan bir tl değerindedir bazı mağazalarda 1 paracığın 2, 3, 5 ve 6 TL’ye kadar katlanabiliyor.Ayrıca artık mağaza kartlarınızı buraya yükleyebilir ve yanınızda taşımak zorunda olmazsınız. Nasıl Kullanırılır Hopi dediğinizi duyar gibiyim. Hopi gittiğiniz mağazada QR Kodunuzu okutuyorsunuz ve faydalanmış oluyorsunuz.

[iframe id=”https://player.vimeo.com/video/126030235″ align=”left” mode=”normal” autoplay=”no”]

Ben uygulamayı kullanıyorum ve bence uygulama oldukça sade ve kullanımı kolaydır.

Turkcell’den  , Boyner’ e , Bimeks’ ten EtsTur’ a ve benzin istasyonlarından faydalanabileceğiniz binlerce avantajlı ürünleri ve paracıkları kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku