Teknoloji Blogu

Flappy Bird, uygulama mağazalarından kaldırılıyor

0

Flappy Bird ani bir karar ile uygulama mağazalarından kaldırılıyor. Günlerdir mobil haberlerde sıkça karşılaştığımız Flappy Bird, artık iOS ve Android‘de yer almayacak. Geliştiricinin reklamlardan günde 50 bin dolar kazandığı uygulama, yine geliştirici tarafından kaldırılıyor. Twitter üzerinden ard arda attığı tweetlerde yaptığı açıklamaya göre kendi kararıyla uygulamayı 22 saat içerisinde kaldıracağı ve bu kendisinin verdiği bir karar olduğunu belirtti.

Flappy-Bird-haber

Flappy Bird’ü satmadığını da belirten Dong Nguyen, oyunun hayatını mahvettiğini vurguladı. Yasal herhangi bir sorun yaşamadığını tamamen kendi rızasıyla kaldıracağını ve oyun tasarlamaya devam edeceğini söyledi.

İşte Dong Nguyen’ün attığı bazı tweetler:

Bir önceki yazımız olan Sony, E-Kitap piyasasından da çekiliyor başlıklı makalemizde manşet, sony ve Sony E-book hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et