Teknoloji Blogu

Flappy Bird’in Geliştiricisinden Yeni Oyun Geliyor

0

Küresel çapta ses getiren Flappy Bird; aşırı zor oluşuyla bir çok telefon kırdırmış ve oyuncularının sinirlerini zıplatmıştı. Dong Nguyen‘in sebepsiz bir şekilde uygulama mağazalarından kaldırdığı Flappy Bird, bir zamanlar en çok indirilen uygulamaydı ve dedikodulara göre de geliştiricisine iyi para kazandırıyordu.

teknofeed-swing-copters-oyun-ici

Dong Nguyen’in yeni projesinde ise fikir aynı ancak biraz değiştirilmeler yapılmış. Swing Copters adını alan yeni oyununda, karakter yukarı doğru uçarak engellerden geçmeye çalışıyor. Yayınlanan oynanış videosuna bakıldığında Flappy Bird’e oranla daha kolay gibi gözüken Swing Copters, aslında bir hayli zorlu.

Swing Copters’in Oynanış Videosu

İlk olarak 21 Ağustos tarihinde iOS platformunda ücretsiz kullanıma sunulacak Swing Copters, ileri ki zamanlarda Android’de de yer alacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL