Teknoloji Blogu

For Honor 18 Hazirana Kadar Ücretsiz

0

E3 2018 ubisoft tarafından oldukça güzel başladı diyebiliriz. Ardı ardına gelen yeni oyunlar ve mevcut oyunlara gelecek güncellemeleri tanıtması ile oyuncuları bir hayli heyecanlandırdı. For honor bildiğiniz gibi pek tutulmamıştı, ancak ismini biraz duyurmak isteyen Ubisoft en azından DLC satarız mantığıyla For Honor Stater Edition olan sürümünü kısa süreli ücretsiz hale getirdi.

18 Haziran’a Kadar Elinizi Çabuk Tutun !

For Honor ilk çıktığında oldukça fazla eleştirilmişti, fakat gün geçtikçe Ubisoft’un verdiği destek ve güncellemeler ile anlık toplam 7.5 milyon oyuncuya sahip. Bu ücretsiz oluşu ile oyuncu sayısını arttırmayı planlayan ubisoft diğer çıkaracağı DLC’ler ile gelir elde etme peşinde.

[ilgiliicerik icerik_id=”14636″]

For Honor’a ücretsiz sahip olabilmek için Uplay platformunu da kullanmanız gerekmekte. Sonrasında steam üzerinden oyun mağazasına giderek ücretsiz olarak kütüphanenize eklebilirsiniz. For honor oyununu ücretsiz almak için son 6 gün elinizi çabuk tutun.

For Honor Breach Oyun Modu

Ubisoft bu ücretsiz haberi ile birlikte birde yeni bir oyun modunu duyurdu. 16 Ekim 2018 tarihinde çıkacak olan Breach oyun modu kale kuşatması konulu olarak oyun severlerle buluşacak.

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et