For Honor 18 Hazirana Kadar Ücretsiz - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

For Honor 18 Hazirana Kadar Ücretsiz

 For Honor 18 Hazirana Kadar Ücretsiz
Okunuyor For Honor 18 Hazirana Kadar Ücretsiz

E3 2018 ubisoft tarafından oldukça güzel başladı diyebiliriz. Ardı ardına gelen yeni oyunlar ve mevcut oyunlara gelecek güncellemeleri tanıtması ile oyuncuları bir hayli heyecanlandırdı. For honor bildiğiniz gibi pek tutulmamıştı, ancak ismini biraz duyurmak isteyen Ubisoft en azından DLC satarız mantığıyla For Honor Stater Edition olan sürümünü kısa süreli ücretsiz hale getirdi.

18 Haziran’a Kadar Elinizi Çabuk Tutun !

For Honor ilk çıktığında oldukça fazla eleştirilmişti, fakat gün geçtikçe Ubisoft’un verdiği destek ve güncellemeler ile anlık toplam 7.5 milyon oyuncuya sahip. Bu ücretsiz oluşu ile oyuncu sayısını arttırmayı planlayan ubisoft diğer çıkaracağı DLC’ler ile gelir elde etme peşinde.

[ilgiliicerik icerik_id=”14636″]

For Honor’a ücretsiz sahip olabilmek için Uplay platformunu da kullanmanız gerekmekte. Sonrasında steam üzerinden oyun mağazasına giderek ücretsiz olarak kütüphanenize eklebilirsiniz. For honor oyununu ücretsiz almak için son 6 gün elinizi çabuk tutun.

For Honor Breach Oyun Modu

Ubisoft bu ücretsiz haberi ile birlikte birde yeni bir oyun modunu duyurdu. 16 Ekim 2018 tarihinde çıkacak olan Breach oyun modu kale kuşatması konulu olarak oyun severlerle buluşacak.

Bir önceki yazımız olan 4 Nitelik, 1 İnceleme: Mmm Fingers başlıklı makalemizde AppStore, inceleme ve manşet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın