Forza Horizon 4 Türkçe Dublaj Olarak Çıkıyor - Teknofeed.COM

Pendik escort

arama

Forza Horizon 4 Türkçe Dublaj Olarak Çıkıyor

E3 2018 bomba gibi ilerliyor !
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Tekno Feed Tekno Feed

Bu yıl E3 2018 bomba gibi ilerliyor. Herkesin merakla beklediği Forza Horizon 4 duyuruldu ve ülkemiz için de ekstra sevindirici haber söz konusu. Microsoft konsollarına özel oyunları ile adından pek söz ettiremese de Sony’ye nazaran, Forza Horizon serisi ile hem pc de hem xbox one da oynanabilmesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ülkemiz için sevindirici haber ise Türkçe dublaj ile gelmesi gerçekten bizleri şaşırttı, bu konuda Microsoft’u takdir edip desteklemek gerek.

Geçtiğimiz sene Forza Motorsport 7 ile piyasaya çıkan Microsoft E3 2018 ile Forza Horizon 4‘ü oyunculara duyurdu hemde bomba bir tanıtım videosu ile. Hem konsolunuz da hem de PC üzerinden oynayabileceğiniz Forza Horizon 4, açık dünya olarak karşımıza çıkıyor. Mevsimler olarak geçişlerin yaşanacağı bu oyunda grafikler de olağanüstü olacak gibi görünüyor.

Forza Horizon 4 Tanıtım Videosu

Forza Horizon 4 microsoftun yeni konsolu Xbox One X’de 4K 60 fps olarak rahatça oynanabilecek. Yeni forza oyunu çıktığı günden itibaren Game Pass içeriklerinde kendine yer bulabilecek, eğer siz de minimum 200 TL vermek istemiyorsanız aylık 30 TL gibi bir rakam ödeyerek Game Pass içerisinde ki tüm oyunları sınırsız oynayabilirsiniz.

Forza Horizon 4 Çıkış Tarihi 2 Ekim 2018 olarak belirlenmiştir.

kategoriden popüler haberelr KATEGORİDEN POPÜLER HABERLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ