Teknoloji Blogu

Foursquare’de Büyük Değişim

0

Yer bildirimi servisi olan Foursquare, en çok kullanılan sosyal ağ uygulamalarından da bir tanesi. Check-in yaptıktan sonra size çeşitli kampanyaları, o mekan ile ilgili yorumları ve arkadaşlarınızın gittikleri yerleri gösteren Foursquare, 2014 yılı itibariyle farklı değişiklikler yapmaya hazırlanıyor. Resmi blogu aracılığıyla bildirdiği habere göre, yer bildirimi (check-in) yapmaya yarayan özelliğini Swarm adında ki yeni bir uygulamaya taşıyor. Bununla beraber, bölgesel aramalarda arkadaş tavsiyelerinin yanı sıra uzman kişilerin önerileri de önemli hale gelecek ve en iyi yer ve içeriğe ulaşmak kolaylaşacak. Daha hızlı ve daha fonksiyonel olarak tasarlanacak Swarm, içerik bölümünü ise Foursquare’den alacak.

swarm-uygulama

Şuan için Swarm uygulamasıyla herhangi bir görüntü vermeyen şirketin, projesini https://www.swarmapp.com/ adresine girip e-posta kaydı yaptıktan sonra takip edebilirsiniz. Yüksek ihtimal ile şirket bu projesini yazın aktif hale getirecektir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL