Teknoloji Blogu

FriendFeed Tarihe Gömüldü

0

friendfeed-haber-teknofeed

Ekim 2007 senesinde açılan sosyal ağ sitesi FriendFeed, internet tarihinin tozlu raflarına kaldırıldı. 10 Ağustos 2009’da Facebook tarafından satın alınan FriendFeed, o tarihten itibaren kaderine terk edilmişti. İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Japonca, Rusça, Sadeleştirilmiş Çince, İtalyanca, Farsça ve Türkçe olarak hizmet veren site, Bret Taylor, Jim Norris, Paul Buchheit ve Sanjeev Singh tarafından kurulmuştu.

friendfeed-son-goruntu-teknofeed

Bir çok kişinin adını bile duymadığı, bir çok kişininde bağımlısı olduğu FriendFeed, 9 Mart tarihinde kapatılma kararı almıştı. Facebook tarafından satın alındıktan sonra ilginin kesildiği site, bir çok internet projesine ilham vermiş ve yeni arkadaşlıklar kurulmasında faydalı olmuştu. FriendFeed, 9 Nisan 2015 tarihinde kapatılarak internet tarihine geçmiş oldu.

Bir önceki yazımız olan Snapseed Uygulaması Güncellendi başlıklı makalemizde google, manşet ve Snapseed hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et