Galatasaray ve Microsoft işbirliği yapacak - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Galatasaray ve Microsoft işbirliği yapacak

 Galatasaray ve Microsoft işbirliği yapacak
Okunuyor Galatasaray ve Microsoft işbirliği yapacak

Galatasaray SK, dünya devi Microsoft ile işbirliği anlaşması yaptı. Teknoloji devi Microsoft, Galatasaray SK ile yaptığı anlaşmaya göre kulübün teknolojik altyapısını üstlenerek Galatasaray’a yılda 2 milyon dolar tasarruf sağlayacak. Bir çok ünlü spor kulübüyle anlaşması bulunan Microsoft, Galatasaray’ın altyapı, finans, mali işler, mağaza ve taraftar ilişkilerini Microsoft Bulut Teknolojisi’ne taşıyacak.

galatasaray-ve-microsoft

1,5 yıllık olan anlaşma ile, Galatasaray Spor Kulübü’nün Sportif AŞ, GSStore mağazacılık ve çevrimiçi iş birimlerinin tüm teknolojik altyapısını Microsoft’a emanet edilecek. Başkan Ünal Aysal’ın Microsoft’a güvenlerinin tam olduğu ve bu anlaşmanın Galatasaray’ın marka değerine katkısı olduğunu belirtti. Microsoft’un çeşitli hizmet ve gereksinimlerinden en iyi şekilde yararlanacak olan Galatasaray, personellerine daha iyi verim almalarını sağlayacak.

Bir önceki yazımız olan Elektronik cihazlar ile Steve Jobs portresi başlıklı makalemizde Elektronik Steve Jobs portresi, steve jobs ve Steve Jobs portre hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın