Teknoloji Blogu

Galatasaray ve Microsoft işbirliği yapacak

0

Galatasaray SK, dünya devi Microsoft ile işbirliği anlaşması yaptı. Teknoloji devi Microsoft, Galatasaray SK ile yaptığı anlaşmaya göre kulübün teknolojik altyapısını üstlenerek Galatasaray’a yılda 2 milyon dolar tasarruf sağlayacak. Bir çok ünlü spor kulübüyle anlaşması bulunan Microsoft, Galatasaray’ın altyapı, finans, mali işler, mağaza ve taraftar ilişkilerini Microsoft Bulut Teknolojisi’ne taşıyacak. 

galatasaray-ve-microsoft

1,5 yıllık olan anlaşma ile, Galatasaray Spor Kulübü’nün Sportif AŞ, GSStore mağazacılık ve çevrimiçi iş birimlerinin tüm teknolojik altyapısını Microsoft’a emanet edilecek. Başkan Ünal Aysal’ın Microsoft’a güvenlerinin tam olduğu ve bu anlaşmanın Galatasaray’ın marka değerine katkısı olduğunu belirtti. Microsoft’un çeşitli hizmet ve gereksinimlerinden en iyi şekilde yararlanacak olan Galatasaray, personellerine daha iyi verim almalarını sağlayacak.

Bir önceki yazımız olan Elektronik cihazlar ile Steve Jobs portresi başlıklı makalemizde Elektronik Steve Jobs portresi, steve jobs ve Steve Jobs portre hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et