Teknoloji Blogu

Galaxy Note 4 Stokları Tükendi

0

Samsung firmasının yeni phablet modeli Galaxy Note 4 için alınan ön siparişlerde stoklar şimdiden tükendi. Ay başında tanıtımı gerçekleştirilen yeni phablet modelin bu kadar yoğun bir ilgiyle karşı karşıya kalması şirket de şaşırttı. Samsung’un yeni akıllı telefonu Güney Kore’de ön siparişe açılmıştı. Ancak ürünün stokları şimdiden tükenmiş durumda. Ekim ayının başlarına doğru satışa çıkarılması beklenen Samsung Galaxy Note 4 yeni akıllı telefon ön sipariş veren kullanıcılara 26 Eylül tarihinde gönderilecek.

galaxy note 4

Ülkede bulunan 3 operatör tarafından satışa sunulan Galaxy Note 4 stoklarının şimdiden tükenmiş olması teknoloji dünyasını şaşkına çevirdi. Bunun nedeni olarak ise ilk gelen bilgilerde cihazın Güney Kore’de satışa sunmuş olduğu en uygun fiyatlı ürün olması yer alıyor. Galaxy Note 4 Güney Kore’de 919 Dolardan satışa sunuluyor. Bir alt modeli olan Note 3 ise 1018 Dolardan satılırken, Galaxy Note phablet 960 Dolar üzerinden satışa sunuluyor.

Samsung firmasının yakın bir isminden gelen bilgilerde şirketin 30 gün içerisinde 15 milyon Galaxy Note 4 satmayı planladığı öğrenildi. Geçtiğimiz yıl şirket Galaxy Note 3 serisini ancak 2 ay içerisinde 10 milyon satıcıya ulaştırmıştı. Bu da yeni ürünün şaşkınlık verici satış potansiyelini gözler önüne seriyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için [email protected] mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

You will be redirected to

Click the link above to continue or CANCEL