Galaxy Note 4 Stokları Tükendi - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Galaxy Note 4 Stokları Tükendi

 Galaxy Note 4 Stokları Tükendi
Okunuyor Galaxy Note 4 Stokları Tükendi

Samsung firmasının yeni phablet modeli Galaxy Note 4 için alınan ön siparişlerde stoklar şimdiden tükendi. Ay başında tanıtımı gerçekleştirilen yeni phablet modelin bu kadar yoğun bir ilgiyle karşı karşıya kalması şirket de şaşırttı. Samsung’un yeni akıllı telefonu Güney Kore’de ön siparişe açılmıştı. Ancak ürünün stokları şimdiden tükenmiş durumda. Ekim ayının başlarına doğru satışa çıkarılması beklenen Samsung Galaxy Note 4 yeni akıllı telefon ön sipariş veren kullanıcılara 26 Eylül tarihinde gönderilecek.

galaxy note 4

Ülkede bulunan 3 operatör tarafından satışa sunulan Galaxy Note 4 stoklarının şimdiden tükenmiş olması teknoloji dünyasını şaşkına çevirdi. Bunun nedeni olarak ise ilk gelen bilgilerde cihazın Güney Kore’de satışa sunmuş olduğu en uygun fiyatlı ürün olması yer alıyor. Galaxy Note 4 Güney Kore’de 919 Dolardan satışa sunuluyor. Bir alt modeli olan Note 3 ise 1018 Dolardan satılırken, Galaxy Note phablet 960 Dolar üzerinden satışa sunuluyor.

Samsung firmasının yakın bir isminden gelen bilgilerde şirketin 30 gün içerisinde 15 milyon Galaxy Note 4 satmayı planladığı öğrenildi. Geçtiğimiz yıl şirket Galaxy Note 3 serisini ancak 2 ay içerisinde 10 milyon satıcıya ulaştırmıştı. Bu da yeni ürünün şaşkınlık verici satış potansiyelini gözler önüne seriyor.

Bir önceki yazımız olan iOS 8.0.1 Güncellemesi Yayınlandı başlıklı makalemizde iOS 8, iOS 8 güncellemesi ve iOS 8.0.1 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın