Teknoloji Blogu

George R. R. Martin Romanından Yeni Netflix Dizisi: NightFlyers

Bildiğiniz gibi son yılların en önemli film/dizi izleme platformu olan Netflix’in orjinal yapımlarına her geçen gün yenisi eklenmekte, sıradaki dizi ise Game Of Thrones serisinden hatırlayacağınız George R. R. Martin isminin romanından uyarlanan psikolojik ve gerilim konulu Nightflyers ! Dizi için resmi Netflix hesabından yeni bir fragman yayınlandı bile.

Netflix üzerinde en çok işlenen konulardan biri olan insanlığın sonu meselesi bu dizide de yer bulmuş durumda. Filmin konusuna kısaca değinecek olur isek; Dünyanın en gelişmiş uzay mekiği olan Nightflyer, bir ekip bilim adamı ile kurtarma operasyonuna dalmayı planlamaktalar. Ancak bu çok gelişmiş uzay gemisinin gizli bir konuğu olacak ve bilim adamlarını uzayın derinliklerine doğru yolculuk etmeye biraz zorlayacak gibi, aynı zamanda bir yapay zeka ile de zihinlerini kontrol altına alan Nightflyer gemisinin bu sıkıntılı gerilimli sürecine dizide tanıklık edeceğiz.

[ilgiliicerik icerik_id=”15197″]

Universal Cable Productions ve Netflix firmalarının yapımcılığını üstlendiği NightFlyers dizisi, yukarı da söylediğimiz gibi ünlü George R. R. Martin adlı yazarın romanından uyarlanmıştır.

NightFlyers Dizisi Oyuncuları

Gretchen Mol’un (Broadwalk Empire) Dr. Agatha Matheson karakterini canlandırmakta, Karl D’Branin rolünde Eoin Macken (The Night Shift), Roy Eris rolünde ise David Ajala (Fast & Furious 6) yer alıyor. Dizinin başrollerin bahsedebileceğimiz diğer önem isimler ise şu şekilde; Sam Strike (EastEnders), Maya Eshet (Teen Wolf), Angus Sampson (Fargo), Jodie Turner-Smith (The Last Ship) ve Brían F. O’Byrne (Million Dollar Baby) bulunuyor.

Toplamda ilk sezonun 10 bölümden oluşacağı NightFlyers dizisi sadece Netflix platformu üzerinde yayınlanacak. NightFlyers çıkış tarihi olarak ise 2019 yılı içerisinde ABD harici tüm ülkelerde aynı anda aktif olarak izlenebilir duruma gelecek.

İşte NightFlyers Tanıtım Filmi

Bunları da beğenebilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku