Teknoloji Blogu

Google, 2013 yılının son çeyrek raporunu açıkladı

0

google-logo

Arama motoru Google, 2013 yılının son üç ayında elde ettiği geliri açıkladı. 2012’de 14.4 Milyar dolar elde eden Google, 2013’ün son çeyreğinde bu rakamı 14.8 milyar dolar gelire yükselti. Her yıl artan bir şekilde devam eden Motorola’nın zararı son çeyrekte 384 milyon dolara ulaştı. 

google-kazanc-burgazturk-haber

Uzun zamandır yaşattığı zararda göz önünde bulundurularak Lenovo’ya satışı gerçekleşen Motorola’nın 2012’nin son çeyreğinde yaşattığı zarar 248 milyon dolardı. Şirketin yaptığı açıklamada her geçen yıl Play Store ve Nexus satışlarının arttığı ancak bunların Google’ın finansal kazançlarına çok büyük katkısı olmadığı belirtildi. Ayrıyetten Chromebook işletim sistemi satışları olumlu seviye de ilerlese de şirkete kazandırdıkları pek fazla değil.

Bir önceki yazımız olan Yahoo'ya saldırı gerçekleşti, bir çok e-posta çalındı başlıklı makalemizde manşet, yahoo ve yahoo hacklendi hakkında bilgiler verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Teknofeed.COM'dan ayrılıyorsunuz

Teknofeed Üyelerine Özel

Telegram Üye Ekleme

Detaylı bilgi için Bilgi@teknofeed.com mail atabilirsiniz.

Telegram iletişim https://t.me/kenanct07

 

Bu bağlantı sizi Teknofeed.COM dışındaki bir adrese yönlendiriyor. Sitemizde vakit geçirdiğiniz için teşekkür ederiz. Şikayet ve istekleriniz için iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Yönlendiriliyorsunuz

Devam etmek için yukarıdaki bağlantıya tıklayın veya İptal Et