Google Bilim Fuarını Elif Bilgin Kazandı - Teknofeed.COM
takipçi satın alinstagram takipçi satın altwitter takipçi satın altiktok takipçi satın alyoutube abone satın alfacebook takipçi satın altwitch takipçi satın al

Google Bilim Fuarını Elif Bilgin Kazandı

 Google Bilim Fuarını Elif Bilgin Kazandı
Okunuyor Google Bilim Fuarını Elif Bilgin Kazandı

google-logo

Google Bilim Fuarı 2013‘ü bir Türk katılımcı kazandı. Geçtiğimiz aylarda başlayan ve dünya çapında bir katılım gerçekleşen etkinlikte son 15 finalist içerisine giren Elif Bilgin, yarışmayı birinci olarak tamamladı. 1-30 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen halk oylamasında birinci olan Bilgin, 10 günlük Galapagos Adaları gezisinin yanı sıra LEGO, CERN ve Google ziyaretleri gibi çeşitli ödüllerin de sahibi oldu.

Muz kabuklarının biyoplastik üretimi fikriyle yarışmaya katılan Elif Bilgin, Google’ın Kaliforniya’daki merkezinde gerçekleşecek ödül töreni ve final galası 23 Eylül’de yarışmanın web sitesinden (googlesciencefair.com), Google+ sayfasından ve Youtube kanalından izlenebilecek.

Bir önceki yazımız olan Apple 10 Eylül'de Etkinlik Düzenleyeceğini Açıkladı başlıklı makalemizde apple, Apple 10 eylül ve iOS 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın